Květnový kniholov

Květen utekl jako voda a tak nadešel čas představit si knížky z dalšího kniholovu! 🙂

Mou sbírku knih od Jarmily Loukotkové doplní Liána smrti, což by měl být dobrodružný román pro mládež, dále dívčí román Vstup do ráje zakázán, historický román Bůh či ďábel z dob Johanky z Arku a Medůza.

Mou další oblíbenou spisovatelkou je Marianne Fredriksson, povedlo se mi sehnat její knihy Anna, Hanna a Johanna a Podle Máří Magdalény a ještě knihu Soukromý život Heleny Trojské od Johna Erskina (poslední dvě jmenované jsem četla již dříve a velice doporučuji). 

Na Vzpouru oceánů od Franka Schätzinga jsem zvědavá, na Databázi má docela dobré hodnocení…

V článku Tajemství balíku jsem se zmiňovala o knize Ztraceno v písku. Dneska jsem ji dočetla a můžu vám říct, že byla fakt dobrá! (čemuž přisvědčuje i skutečnost, že jsem ji dočítala na jeden zátah ve dvě (nebo ve tři? už nevím) ráno). Již brzy se vás o tom pokusím přesvědčit v recenzi. 🙂   

Poslední trojice je poněkud nesourodá, jak na autory, tak na žánry 🙂 Ta modrá (která mi téměř splývá s povlečením :-D) je Marťanská kronika/451° Farenheita („Farenheita“ jsem četla v jiném vydání, takže doporučení připojím jen k němu, za Marťanskou kroniku neručím 😀 ) Z prostřed vás sleduje Kamenné oko od Thomase Thiemeyera (taky jsem četla, taky doporučuji) a skupinku uzavírá Píseň pro Nerona od dalšího Thomase, tentokrát Holta.

No a tyhle už znáte, takže ty zbylé sem již zařazovat nebudu. 🙂

Pokus o pyramidu 😀

 Knížky se tentokrát nedaly naskládat do jednoho komínku, tak jsou ve dvou. 🙂

Co zajímavého jste za květen přečetli nebo pořídili vy? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s