Tajemství balíku 23 – Knihobit

Ahoj, vítám vás srpnového knihobitího balíčku. Tedy aspoň myslím, že je srpnový… no prostě u toho nejnovějšího. Moc se omlouvám za fotky, které jsou tentokrát trochu tmavé, ale fotila jsem v kavárně a byla tam tma.

Balicí papír.

Tradiční dopis…

Časopis Vlastní cestou, praktická taška („to modré“) a nízkosacharidový nápoj. Ještě jsem ho neochutnala, ale až tak učiním, určitě to sem dopíšu. Tak už jsem ochutnala… a jako dá se to pít, takže asi dobrý.

A na závěr knížka. Pokud jste četli Kniholov za srpen, nebude již pro vás překvapením. A pokud ne… V balíčku jsem měla Kulku od Mary Louise Kellyové, která mě zaujala už v době, kdy vyšla. Četl jste ji někdo?

A co přinesl Knihobit vám? Pochlubte se! 🙂 

10 komentářů: „Tajemství balíku 23 – Knihobit

  1. Já si nikdy knihobit neobjednávala, nemám zrovna v lásce překvapení, kdy mi kniha nemusí sednout. Ale v posledních pár měsících jsem na něj slyšela docela stížnosti. A za tu cenu to zas takový zázrak není. Což je škoda, nápad je to senzační, jen realizace už značně pokulhává. :o/ Ať se kniha líbí! Já ji teď vídám docela často, ale ještě tak nějak nevím, co si o ní myslet. Anotace je vážně nápaditá, ta mě hodně zaujala, ale já bych k tomu potřebovala nějakou vztahovou romantiku… Takže se těším na recenzi a ať se kniha krásně čte. ,o)

    To se mi líbí

  2. Bohužel, musím připustit, že se dost pohoršili. Posledně tam bylo frisbee a pláštěnka… Kde jsou záložky? Poukázky na slevy? Ty hlavně =D Ale teď vážně. Veliké zklamání.

    To se mi líbí

  3. Oproti tomu, co pamatuji ze začátku, mi až zas tak super nepřijde. Já si obvykle beru předplatné, které vyjde o něco výhodněji 🙂 Ale další si v tuhle chvíli pořizovat nebudu.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s