Tajemství balíku 25

Ahoooj!

Vítám vás u nového Tajemství balíku! 🙂 Mám z něj obrovskou radost a tak jsem se celé odpoledne těšila, až se s vámi o ni podělím. Jste zvědaví? 🙂
Myslím, že už částečně tušíte, co je uvnitř. Přesně tak: knížka! 😀 Doteď tak úplně nemůžu uvěřit tomu, že ji mám… a že ji mám zrovna já.

Začátkem tohoto týdne se ve fb skupině Knižní blogeři objevila nabídka nakladatelství Portál na recenzování knihy Páté evangelium od Iana Caldwella. Přečetla jsem si anotaci a ikdyž jsem si nedávala moc velké naděje, zkusila jsem si o ni napsat. O to překvapenější jsem byla, když mi ani ne do hodiny v mailu přistála odpověď, že jsem zaujala a ať pošlu adresu. To bylo v pondělí. Ve čtvrtek už ležela na poště a včera jsem si ji vyzvedla. Asi nemusím říkat, jak moc se na ni těším 🙂 Páté evangelium je, jak já tomuhle žánru říkám, konspirační thriller. A ty já můžu… Anotace nás láká na to, že Páté evangelium má blízko k dílům Dana Browna a Umberta Eca. Což jsou jména, jejichž zmínění vybudí zvědavost čtenářů na maximum… i tu moji.
Vy to na fotce nemůžete vidět, ale kniha je slušná bichle, má skoro pět set stran. Ale prý se čte skoro sama, snad tu tedy budu brzy s recenzí 🙂

Děkuji nakladatelství Portál, že mi knihu zaslali! 🙂 Více informací najdete tady.

Láká vás Páté evangelium? Máte rádi podobně tematicky zaměřené knihy? 🙂

6 komentářů: „Tajemství balíku 25

  1. To vypada hodne dobre.;) nectu to porad, ale obcas si podobnou knihu prectu rada. A zrovna nedavno jsem premyslela, ze jsem dlouho nic podobneho necetla. Jdu objednat a dekuji za tip.:)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s